A- A A+

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Bydgoska Retencja +2050. Zielono-niebieska infrastruktura – inspiracje, cyfryzacja i misja”, która odbędzie się 9 października br. w godzinach 08:30 – 13:30. W tym roku, w związku z sytuacją epidemiologiczną, konferencja odbędzie się on-line, a udział w niej jest bezpłatny.

Celem konferencji jest prezentacja  doświadczeń MWiK w Bydgoszczy w zakresie wdrażania zielono-niebieskich rozwiązań na terenie miasta.

Trzy bloki tematyczne  - inspiracje, cyfryzacja i misja - pozwolą na przedstawienie zagadnień w sposób kompleksowy, z uwzględnieniem rozwiązań technicznych oraz dobrych praktyk i ciekawych inspiracji.

Tych z Państwa, którzy mieli możliwość uczestniczenia w podróży studyjnej do Bydgoszczy (8 września br.) w ramach projektu „Ślad wodny jako narzędzie edukacji, integracji oraz podejmowania inicjatyw na rzecz ochrony zasobów wodnych w miastach” zachęcamy do pogłębienia swojej wiedzy w zakresie działań miasta, z którymi mieliśmy możliwość zapoznania się podczas spotkań z jego przedstawicielami.

Doświadczenia MWiK w Bydgoszczy mogą być źródłem wiedzy i zachęcać  do dalszych poszukiwań w zakresie wdrażania najbardziej praktycznych i skutecznych rozwiązań zielono-niebieskiej infrastruktury oraz poprawy gospodarowania wodą w mieście.

Rejestracja na konferencję odbywa się na dedykowanej platformie pod adresem: http://www.120mwik.pl/rejestracja.php

 

Projekt „Ślad wodny jako narzędzie edukacji, integracji oraz podejmowania inicjatyw na rzecz ochrony zasobów wodnych w miastach” realizowany jest przez Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cités” przy współfinansowaniu ze środków Funduszy Europejskich w kwocie 460 372,20 PLN.

logo stopka
NFOSiGW logotyp 01
Niniejszy materiał został dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cités”.