A- A A+

logo slad wodny miast kolorJak efektywnie gospodarować wodą opadową na terenach zurbanizowanych? Gdzie szukać środków na realizację działań w zakresie gospodarki wodnej? Jak wykorzystać wskaźnik śladu wodnego do oceny potencjału oszczędności zasobów wodnych w miastach? Odpowiedź na te i inne pytania znajdą Państwo na interaktywnym forum utworzonym w ramach projektu „Ślad wodny jako narzędzie edukacji, integracji i podejmowania inicjatyw na rzecz ochrony zasobów wodnych w miastach” i dostępnym pod adresem http://www.sladwodnymiast.pl/forum/. Głównym celem Platformy Współpracy jest wymiana wiedzy, doświadczeń, technologii oraz najlepszych praktyk w zakresie efektywnego gospodarowania zasobami wodnymi w miastach. Serdecznie zachęcamy Państwa do korzystania z informacji zamieszczonych na forum i dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami za pośrednictwem Platformy.

 

Jak zarejestrować się na forum Platformy?

Wystarczy wejść na stronę http://www.sladwodnymiast.pl/forum/ i w prawym górnym rogu wybrać opcję „Zarejestruj się”. Po zaakceptowaniu warunków korzystania z forum należy podać nazwę użytkownika (sugerowane Imię_Nazwisko), adres e-mail, wybrać hasło oraz potwierdzić rejestrację przepisując kod z obrazka. Po zakończeniu rejestracji na podany przez Państwa adres zostanie wysłana wiadomość informująca o założeniu konta, a następnie po weryfikacji administratora zostanie potwierdzona aktywacja konta.

Platfroma Wspolpracy

Jak korzystać z forum?

Na forum należy zalogować się za pomocą nazwy użytkownika i hasła, a następnie wybrać interesującą Państwa kategorię tematyczną (np. zarządzanie zasobami wodnymi w miastach, ślad wodny, nowoczesne rozwiązania w zakresie gospodarki wodnej i dobre praktyki, źródła finansowania przedsięwzięć). W każdej kategorii można założyć nowy temat do dyskusji, zadać pytanie, podzielić się ciekawą informacją. W rozpoczętych już dyskusjach dodajemy wpisy za pomocą widocznej po lewej stronie forum opcji „Odpowiedz”, natomiast w celu utworzenia nowej dyskusji w danym dziale należy wybrać: „Nowy temat”. Zarówno dodawanie komentarzy, jak i nowych wątków potwierdzamy poprzez opcję „Wyślij” (poniżej okna tekstowego). Każdy użytkownik forum może pisać w dowolnym wątku oraz brać udział w dowolnej dyskusji.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących korzystania z Platformy Współpracy bardzo prosimy o kontakt z biurem Stowarzyszenia Gmin Polskiej Sieci „Energie Cités” (tel. 12 429 17 93, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Projekt „Ślad wodny jako narzędzie edukacji, integracji oraz podejmowania inicjatyw na rzecz ochrony zasobów wodnych w miastach” realizowany jest przez Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cités” przy współfinansowaniu ze środków Funduszy Europejskich w kwocie 460 372,20 PLN.

logo stopka
NFOSiGW logotyp 01
Niniejszy materiał został dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cités”.